قوانین سرویس دهی

قوانین سرویس دهی
استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه زند هاست می باشد.
بدیهی است که زند هاست در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمیگیرد.

 

 

توافقنامه زند هاست در استفاده از خدمات ثبت دامنه

۱٫ از آنجاییکه دامنه های بین المللی و ملی تماما با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار مشتریست لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده مشتری میباشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه زند هاست هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.
۲٫ مسئولیت انتخاب نام دامنه با مشتریست و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه موجود نمیباشد.
۳٫ برای تمدید دامنه مشتری موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامنه منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده زند هاست نمی باشد.

 

توافقنامه استفاده از خدمات هاستینگ و سرور مجازی و اختصاصی

۱٫ مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. همچنین مشتری متعهد میگردد که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید.

۲٫ عودت مبلغ پرداختی برای سرویس هاستینگ در صورت نارضایتی مشتری از کیفیت سرویس با ذکر دلایل فنی تا ۷ روز بعد از سفارش امکان پذیر می باشد و پس از آن استرداد مبالغ پرداختی به هیچ وجه امکان پذیر نمیباشد.

۳٫ استفاده بیش از حد از منابع مجاز تخصیص داده شده به هاست شما منجر به قطع اکانت هاستینگ شما خواهد شد. در این موارد مشتری موظف است نسبت به ارتقای پلن هاست خود اقدام نماید و یا در صورت نیاز در خواست سرور مجازی اختصاصی نماید.

۴٫ مشتری متعهد میگردد از قرار دادن هرگونه مطلب و یا فایلی مغایر با قوانین بین المللی کپی رایت خودداری نماید. در غیر اینصورت اکانت وی مسدود شده و مبالغ پرداختی غیر قابل عودت خواهد بود.

۵٫ مشتری متعهد میگردد از قرار دادن مطالب و فایل های با مضامین غیر اخلاقی و یا مواردی نظیر crack و warez و نیز مواردی نظیر آموزش ساخت بمب و یا سوء استفاده از سرویس های ارائه شده درجهت اهداف خرابکارانه و یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران اینترنتی خودداری نماید. در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.

۶٫ مشتری متعهد می گردد از سرویس های ارائه شده در جهت ارسال هرزنامه(SPAM) استفاده ننماید در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.

۷٫ چنانچه به هر علتی که خارج از اراده زند هاست باشد در تداوم خدمات ارائه شده خللی وارد شود و یا خدمات مذکور موقتا و یا دائما قطع گردد، هیچگونه مسئولیتی متوجه زند هاست نخواهد بود. ازجمله این علل میتوان به مواردی نظیر تحریم های سیاسی و اقتصادی، جنگ، اختلال در شبکه های مخابراتی، تغییر قوانین داخلی و یا خارجی و حوادث طبیعی نظیر طوفانهای خورشیدی، سیل، زلزله و …اشاره نمود.

۸٫ قراردادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و ممکن است وب سایت متخلف برای همیشه قطع گردد.

۹٫ زند هاست از کلیه داده های روی سرورها شامل فایلها، ایمیلها و پایگاه های داده به صورت هفتگی بکاپ می گیرد. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای زند هاست نگهداری نمایند. در صورت بروز هرمشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد. همچنین در صورت نیاز کاربر برای بازگرداندن اطلاعات هزینه جداگانه دریافت می شود.

۱۰٫ انجام IRC بر روی کلیه سرویسهای زند هاست اکیدا ممنوع بوده و زند هاست ضمن قطع سرویس متخلف، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می دارد.

۱۱٫ بکاپ اطلاعات موجود بر روی سرورهای مجازی و اختصاصی منحصرا به عهده کاربر بوده و در صورت بروز هر اتفاقی که منجر به از بین رفتن اطلاعات گردد زند هاست هیچ مسئولیتی ندارد.

۱۲٫ کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد ،زند هاست قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل و پیامک یا تلفن به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

۱۳٫استفاده از هاست های اشتراکی برای نصب اسکریپت چت گروهی، دانلود و سرویس های اینگونه ممنوع است و اینگونه سایت ها می بایست سرور مجازی یا اختصاصی تهیه نمایند.

۱۴٫استفاده از سرور های مجازی و اختصاصی برای اسکن سایت ها ، حمله DOS ممنوع است و در صورت مشاهده و یا شکایت سرویس بدون اطلاع رسانی قبلی به کاربر حذف خواهد شد. و نیز سایت زند هاست حق شکایت از کاربر متخلف از طریق مراجع قانونی را به منظور رفع خسارت از خود را محفوظ خواهد دانست.

 

استفاده غیر قانونی

کلیه سرویسهای زند هاست می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست).

• قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز.

• استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران.

• استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران.

• اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور.

• انتشار اکاذیب علیه دیگران.

• کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود.

• سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی.

• راه اندازی سایت موسیقی و فیلم فاقد مجوز یا دارای حق کپی رایت.

• راه اندازی سایت های خدمات یا آموزش عبور از فیلترینگ.

• راه اندازی سایت های شرط بندی و …

 

اقداماتی که زند هاست در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود.

زند هاست حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد.

زمانی که زند هاست از تخطی یک کاربر  اطلاع پیدا می کند ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد.

هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. زند هاست هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط

خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود.

همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به زند هاست خواهد بود.

 

سوء استفاده مالی

در صورت خرید سرویس یا ثبت هر گونه سفارش با کارت های بانکی متعلق به شخص دیگری، زند هاست هیچگونه مسئولیتی در قبال بازگشت مبلغ به شخص متضرر را ندارد ودر صورت نیاز و ووجود مشخصات ثبت شده شخص خاطی در اختیرات مقامات قضایی قرار میگیرد.